Magda Mauerová Tomas Duras Tereza Krupičková Hana Tomášková
 
Magda Komínková Lukáš Novák Matěj Šefrna Lucie Šimůnková

Workshop s předními pedagogy moderního, jazzového, muzikálového, klasického tance, capoeiry, muzikálového herectví a aromaterapeutické yogy


Rekreační zařízení TRAMTARYJE

18.8. – 24.8.2024

Přihlášky jsou dostupné od 1. února 2024

Prázdninová škola tance má za sebou kulaté narozeniny! Pro naše tanečníky máme skvělou novinku pro rok 2024! K tomuto významnému jubileu jsme jim "připravili" zbrusu nový areál Tramtáryje u Horního Jelení. Tento areál se nachází uprostřed nádherné a klidné přírody, nabízí nám jedinečný prostor jen pro nás. To znamená, že vše, co budeme potřebovat pro tanec, stravování a relaxaci, bude k dispozici na jednom místě!

S sebou vezmeme i naše oblíbené lektory, jako jsou Terezka Krupičková, Tomáš Duras, Hanka Tomášková, Magda Komínková, Lukáš Novák a Magda Mauerová. K nim se letos přidávají dvě nové tváře – Matěj Šefrna a Lucie Šimůnková.


Dvacátý první ročník Letní taneční školy odstartuje
18. srpna a potrvá až do 24. srpna 2024

Letošní ročník přináší účastníkům řadu překvapení a určitě stojí za to!
Přijďte s námi oslavit tuto výjimečnou událost


Kromě běžných lekcí nabízíme i ranní lekce Yogy (celkem pět lekcí). Pokud máte zájem o tyto ranní lekce, stačí je zaškrtnout ve vaší přihlášce.

Navíc přicházíme s další nabídkou jednodenních "OCHUTNÁVEK":

  • AROMATERAPIE (1100 Kč/60-90 min.) - Nikola Peclová
  • ŠPIČKY A BALETNÍ REPERTOÁR (200 Kč/60 min.) - Tereza Krupičková
  • SOUČASNÝ TANEC S PRVKY FLOOR WORK A IMPROVIZACE (200 Kč/60 min.) - Lucie Šimůnková
  • INDIVIDUÁLNÍ REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ A PŘÍSTROJOVÁ TERAPII BEMER

Regenerační ošetření: 1000,-/60 minut
Přístrojová terapie BEMER: 200,-/20 minut

Objednávky a platby lze provádět přímo na místě v RZ Tramtáryje. Je však třeba mít na paměti, že kapacita je omezena, proto doporučujeme rezervovat si své místo předem, abyste si zajistili účast na této inspirativní události. Buďte mezi prvními, kteří se zapojí do této jedinečné zážitkové příležitosti!

Rezervace na info@monsignore.cz

Přesný program taneční školy bude pravidelně aktualizován pro všechny přihlášené účastníky.

Taneční lekce se budou konat od pondělí do pátku, s příjezdem v neděli a odjezdem v sobotu. Zaručujeme vám kvalitní podmínky pro tanec s vynikajícími lektory z České republiky i ze Slovenska.

V rámci tanečních technik můžete vybírat ze škály možností: L. Horton, J. Limón, Capoeira, Taneční variace, Muzikál, Jazz, Klasika, Muzikálové herectví, Fyzio – cvičení.
Kromě běžných lekcí nabízíme i ranní lekce Yogy (celkem pět lekcí). Pokud máte zájem o tyto ranní lekce, stačí je zaškrtnout ve vaší přihlášce.

Prázdninové setkání s tancem je určeno pro všechny – od začátečníků po profesionály, pro děti a mládež, studenty tanečních konzervatoří a žáky ZUŠ. Každý, kdo má zájem tancovat a zlepšovat se, je vítán. Během týdne získáte cenné zkušenosti od našich skvělých lektorů.

Každý den proběhne celkem 11 lekcí trvajících hodinu a půl. Lekce začínají v pondělí ráno a končí v pátek večer.

Díky ranním lekcím Yogy si připravte své tělo na náročné tréninky. Ranní jóga zajistí aktivní zahřátí a připraví tělo na výkon a prevenci přetížení.

Přesvědčte se sami, že kvalitní trénink, příjemné ubytování a chutné jídlo mohou být dostupné za rozumné ceny! Věříme, že týden strávený s námi přinese příjemné vzpomínky na vaše prázdniny.

Proč zvolit RZ Tramtaryje?

V areálu RZ Tramtáryje vám umožníme tančit, stravovat se a relaxovat – vše na jednom místě. Nacházíme se v malebném prostředí Pardubického kraje, obklopeni lesy Třebechovické pánve na pomezí Polabské nížiny a Orlického podhůří. Naše lokalita, mezi Horním Jelením a Ostřetínem, vytváří uzavřený a bezpečný areál, kde panuje klid a ticho.
V rámci areálu naleznete několik venkovních sportovišť, dětská hřiště, bazén, tělocvičny, klubovny, venkovní taneční pódium a multifunkční montovanou halu. To vše vytváří ideální prostředí pro vaše taneční aktivity.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonu: +420 775 765 556

Jak se dostanete do našeho areálu?

Z dálnice D35 je místo snadno dosažitelné – z Prahy trvá cesta přibližně 1 hodinu a 30 minut (140 km), z Brna pak cca 1 hodinu a 50 minut (120 km).Celková atmosféra naší prázdninové školy
RZ Tramtáryje u Horního Jelení

Zážitkové sportovní středisko Tramtáryje - Vaše Oáza klidu a aktivit

(Přečtěte si pozorně všeobecné podmínky)

Potvrzení o bezinfekčnosti: soubor PDF / soubor DOC

Potvrzení o zdravotní způsobilosti: soubor PDF / soubor DOC

Patička pro tisk

Dne 14.06.2024 vytištěno ze stránek Tanečního centra Monsignore
www: http://monsignore.cz
email: info@monsignore.cz